Biežāk uzdotie jautājumi

Preču pasūtīšana

Pēc izvēles izdarīšanas mūsu izstrādājumus iespējams pasūtīt zvanot uz sadaļā Kontakti norādīto tālruņa numuru vai ar e-pasta starpniecību. Mūsu izstrādājumi ir atrodami arī vairākos Latvijas mūzikas instrumentu veikalos. Šajā gadījumā gan jārēķinās ar to, ka tajos noteiktā izstrādājuma cena var neatbilst mūsu mājas lapā norādītajai.

Norēķini un preču piegāde

Ierastā kārtība ir šāda – izrakstām rēķinu un gaidām tā apmaksu. Tad izsūtām preci kopā ar oriģinālo rēķinu un pavadzīmi. Ja nepieciešams rēķins ar parakstu – sūtām rēķinu pa pastu. 

Pasta piegāde parasti notiek  izmantojot Latvijas Pasta vai citu piegādātāju pakalpojumus. Mēs sedzam pasta sūtījuma izmaksas, ja pasūtījuma vērtība ir vairāk  kā 100 EUR. Vidēji pasta sūtījuma izmaksas pa Latviju svārstās sākot no 4,5 līdz 9 EUR (atkarībā no sūtījuma svara un izmēriem).

Ja klients vēlas preci saņemt mājas, pasta izdevumiem jāpieskaita 3.5 EUR un jārēķinās, ka Jūsu tālruņa numurs būs rakstīts uz pasta sūtījuma pakas. 

Preces piegāde uz Igauniju vai Lietuvu atkarībā no pakas svara un izmēriem izmaksās no 4,33 līdz 10,26 EUR.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem norēķinu un piegādes kārtību droši var precizēt izmantojot sadaļā Kontakti pieejamo kontaktinformāciju, kā arī pašu piegādātāju (piemēram, Latvijas Pasts vai Omniva) interneta vietnēs atrodamo info. 

Kokļu skaņošana

Mūsu ražotā  9 un 11 stīgu kokle  parasti tiek skaņota D-dur (Re maž.). Deviņu stīgu kokli skaņo sākot ar garāko stīgu - A, D, E, Fis, G, A, H, Cis, D. Vienpadsmit stīgu kokli skaņojam sākot ar garāko stīgu - A, H, Cis, D, E, Fis, G, A, H, Cis, D. Latvijā 11 stīgu kokli var skaņot arī šādos variantos: G, G, C, D, E, F, G, A, H, C, D vai G, A, C, D, E, F, G, A, H, C, D.

Pirkumu grozs