IGAUŅU   ģimene  no  Gaigalavas

Mēs esam pieci muzikanti no Rēzeknes novada – mamma RASMA, tētis GUNĀRS  un meitas LIENE, MARTA, LAIMA.   Ar ģimeni koncertējam jau no 1991. gada  (Baltica ‘91).

Kapelā spēlējam šādus instrumentus: Gunārs - akordeonu, stabuli, kokli, garmošku; Liene – mandolīnu, vijoli, garmošku; Marta - vijoli, mandolīnu, perkusijas; Laima - bungas, stabuli, flautu, perkusijas un Rasma - cītaru, akordeonu, perkusijas, stabuli. Spēlējam un daudzbalsīgi  dziedam gan jautras, gan sirsnīgas latgaliešu tautasdziesmas un oriģināldziesmas, gan tautā iemīļotās ziņģes, kā arī  mācam citiem  latviešu un latgaļu dančus un rotaļas. Rasma un Gunārs kopā spēlē arī balles, jubilejas un kāzas.

Kā ģimene uzstājamies daudzās un dažādās Latvijas vietās, bet neizpaliek arī koncerti un festivāli ārzemēs. Esam Latviju pārstāvējuši Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Uzbekijā, Itālijā, Portugālē, Amerikā un citur. Muzikanti ir daudzpusīgi un elastīgi, tādēļ esam arī gaidīti privātajos pasākumos. Viens no izaicinājumiem bija 2009.gada rudenī, piedaloties LNT rīkotajā ģimeņu dziedāšanas šovā „Dziedošās ģimenes”.

Pirkumu grozs